14 лютого святкували день народження Василя Мельничука

14 лютого, в день всіх закоханих, народився видатний рахівчанин – Василь Васильович Мельничук.

В свої вісімдесят, Василь Васильович продовжує працювати викладачем музичної школи та є достойним прикладом для наслідування.

В своїй професійній діяльності він керував ансамблем пісні і танцю «Тиса», працював з хором медичних працівників, хором викладачів загальноосвітніх шкіл, хоровим ансамблем працівників Райспоживспілки, викладав музичні дисципліни з загальноосвітній школі. Праця та життя викладача заслуговує високої оцінки.

Привітати з 80-річчям пана Мельничука завітали голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, в.п. голови районної ради Михайло Фірка, керівник апарату райдержадміністрації Олена Кабаль та начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета.

Дмитро Дмитрович привітав іменинника та побажав йому міцного здоров’я, ще багато років педагогічної діяльності, вдячних учнів та вручив йому спільну грамоту райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок по естетичному вихованню підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну участь в розвитку художньої самодіяльності району та з нагоди 80-річчя від дня народження.

Остання зміна сторінки: 14-02-2013 11:48