Вони проявили себе справжніми патріотами

15 лютого, ми віддаємо шану учасникам бойових дій на території інших держав. 24 роки минуло з того часу, як тисячі молодих людей пройшли випробування вогнем, проявили себе справжніми патріотами під час дев’ятирічної війни в Афганістані.

Сьогодні, у м. Рахів відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

З цієї нагоди, о 14.00, на площі перед адміністративною будівлею районних адміністрації та ради вишикувались представники районної влади, районних відділів та установ, ветерани війни у Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти, школярі і громадськість міста.

Квіти до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям поклали голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк та в. п. голови районної ради Михайло Фірка, голови районної організації ветеранів України і районної організації ветеранів Афганістану, голова міської ради Ярослав Думин та перший заступник голови міської ради Петро Бочкор, громадськість району.

Хвилиною мовчання, усі присутні вшанували пам’ять загиблих в Республіці Афганістан: Івана Козурака, Василя Поповича, Василя Ботича, Олексія Поповича, Василя Кулячука.

Вітальні промови виголосили голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, в.п. голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин, представник районного військового комісаріату, голова районної організації ветеранів Афганістану Іван Лофердюк, які вручили учасникам бойових дій грамоти та подяки.

Остання зміна сторінки: 15-02-2013 17:59