За допомогою і порадою до адміністрації

Вчора, 19 лютого, у райдержадміністрації черговий прийом громадян провів очільник району Дмитро Андріюк. Спілкування голови РДА з мешканцями є радше доброю традицією, ніж пунктом у щільному графіку, проте не завжди такі розмови мають привід для радощів.

Цього разу громадяни звернулися за матеріальною допомогою у рамках районної програми "Турбота",із проханням в забезпеченні паливними дровами. Мешканка Рахова пані Валентина попрохала голову адміністрації в працевлаштуванні онучки, яка завершила ВНЗ та планує працювати за спеціальністю.

Одвічною проблемою, про яку розмовляли і на цьому прийомі, є проведення електропостачання у віддалені куточки району. Це питання вже знаходиться на контролі голови РДА і Дмитро Андріюк пообіцяв посприяти його вирішенню.

Остання зміна сторінки: 20-02-2013 18:31