Традиційні розмови служб із платниками податків

Традиційні зустрічі податкових та пенсійних органів району із платниками податків за сприяння райдержадміністрації успішно проходять у населених пунктах. 19 лютого представники податкової, Пенсійного фонду та РДА завітали до селищної ради смт. Ясіня, де зібрались найактивніші представники бізнесу селища.

Розпочав бесіду заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак, який висловив вдячність присутнім за приділений час та надію на плідну співпрацю.

Розмова мала інформативний характер: заступник начальника податкової інспекції у Рахівському районі Тетяна Папарига розповіла про новації в системі оподаткування, з якими доведеться стикнутись підприємцям у 2013 році. Так вона інформувала про введення податку на нерухоме майно, його особливості та порядок надання пільг, присутнім представникам юридичних осіб нагадала про зміну ставки податку на прибуток, для платників-"єдинників" - про дотримання строків сплати авансових внесків по єдиному податку.

Окрему увагу було звернуто на обов'язковість подачі декларацій громадянами, які надають послуги у сфері "зеленого" туризму.

Представники Пенсійного фонду традиційно нагадали підприємцям про важливість укладання трудових угод зі своїми працівниками та сплаті відповідних внесків, адже від сумлінності сплати залежить не тільки їх майбутнє, а й майбутнє мешканців селища.

Окремою темою розмови стала подача звітності в електронній формі. Представники присутніх служб району повідомили, що електронні ключі для такої системи дійсні як при подачі податкової звітності, так і звітності до Пенсійного фонду, що значно спрощує цей процес, дозволяє уникнути черг та зайвих витрат.

Підприємці ж, в свою чергу, цікавились, яким чином здійснюється обчислення мінімальних орендних платежів у межах населених пунктів та яким чином, згідно з чинним законодавством, укладати відповідні угоди. Побажанням від них прозвучало налагодження стабільної роботи програм для подачі електронної звітності та відсутність різниць у звітності, сформованої різними версіями цих програм.

Остання зміна сторінки: 20-02-2013 14:31