Бізнес Закарпаття долучається до розгортання Пунктів Незламності

По всій області розгортають мережу Пунктів Незламності. Зігрітися і зарядити техніку можна не тільки в адмінбудівлях, школах та садках. Закарпатські підприємці також не залишаються осторонь і готові прийти на допомогу краянам у скрутні хвилини. На цьому наголосив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, станом на сьогодні на інтерактивній мапі доступні ще 7 локацій, де можна отримати допомогу та підтримку за потреби:

- Укртрансбезпека Закарпаття, м. Ужгород, вул. Гагаріна, 38;

- ОСББ Минайська 28, м. Ужгород вул. Минайська, 28;

- PREVENTION HOSPITAL, Ужгородський район, с. Великі Лази, вул. Східна, буд. 4-1;

- ГО «ММО "САМЕРС"», м. Мукачево, вул. Нова, 6;

- Fabruka, м. Мукачево, вул. О. Духновича, 14;

- Центр бізнес обслуговування «Скайтек», м. Свалява, вул. Головна, 35/1;

- АЗС VAKOS, 90561, с. Бедевля, вул. Вайнагія, 30А.

«Варто зазначити, що кількість підприємців, охочих надати прихисток закарпатцям у часи тривалого відключення електроенергії, зростає. Щодня надходять нові заявки, їх обробляють, і вже найближчим часом ви побачите на мапі нові локації», – прокоментував Мирослав Білецький.

Подати заявку на облаштування Пункту Незламності у своєму приміщення можна за посиланням.

Остання зміна сторінки: 25-11-2022 19:26