Бойовій медикині із Закарпаття вручили відзнаку РНБО

Сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький вручив «Відзнаку Ради національної безпеки і оборони України» ІІ ступеня нашій бойовій медикині, котра нещодавно повернулася із передової.

Сестру медичну загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева Світлану Акопян нагородили медаллю за вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану та високий професіоналізм.

«Пишаємося нашими краянами, які щодня рятують десятки і сотні життів наших захисників і захисниць у зоні бойових дій, ризикуючи власним, цінуємо їхній неоціненний внесок у наближення перемоги! Дякуємо за службу!» – прокоментував Мирослав Білецький.

Остання зміна сторінки: 30-03-2023 15:54