Колективу Рахівської РДА представили нового очільника

Сьогодні, 13 квітня, в залі засідань районної ради відбулося представлення голови Рахівської районної державної адміністрації Олександра Небили колективу райдержадміністрації.

Враховуючи карантинні обмеження, у заході взяли участь  працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та місцевих засобів масової інформації.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Вайнагій зачитала розпорядження Президента України від 6 квітня 2021 року №413/2021–рп «Про призначення О.Небили головою Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області».

Виступаючи перед присутніми, новопризначений  очільник району подякував за довіру та наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловив сподівання на тісну співпрацю та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Присутні привітали Олександра Петровича з призначенням на нову посаду, а також побажали успіхів у трудовій діяльності, плідної праці.

Для довідки:

Небила Олександр Петрович народився 26 вересня 1978 року.

Закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю "Облік і аудит".

Працював в управлінні соціального захисту населення Рахівської районної державної адміністрації, до призначення на посаду голови райдержадміністрації -  начальник Рахівського відділу обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного Фонду України в Закарпатській області.

Остання зміна сторінки: 28-02-2022 13:58