На Закарпатті зведуть три льодові майданчики

За підтримки громад Закарпаття та Федерації хокею України в регіоні стартує проєкт з будівництва трьох критих льодових майданчиків. Про це у відеозверненні повідомив голова ОВА Віктор Микита.

«Ці осередки стануть фундаментом розбудови хокею на Закарпатті, який зародився в Ужгороді у 70-х роках минулого сторіччя, а також новим місцем для тренувань спортсменів, які релокуються у наш регіон», – підкреслив очільник області.

За його словами, це буде відповідь на ворожий теракт, яким рашисти 3 січня знищили льодову арену «Альтаїр» у Дружківці на Донеччині.

Віктор Микита також додав, що у громадах Закарпаття, де облаштують такі майданчики, проводитимуть тренування, змагання та створять ДЮСШ із відділеннями для хокею.

Остання зміна сторінки: 09-01-2023 08:23