Рахівська районна лікарня отримала нове діагностичне обладнання вартістю понад 18 мільйонів гривень

У Рахівській районній лікарні завершилися будівельні роботи, пов’язані з ремонтом у приймальному відділенні. Реконструкція з добудовою відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги проходила у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Загалом для проведення ремонтних робіт з Державного бюджету виділили 7 млн.грн., ще понад 2 млн.грн. профінансували з місцевого бюджету.

Оновлені світлі приміщення, нові меблі та медичне обладнання – усе для покращення роботи лікарів та якості медичних послуг для населення.

«Як і інші приймальні відділення, які реконструювали у рамках «Великого будівництва», рахівське отримало сучасне діагностичне обладнання, закуплене для лікарні за кошти державного бюджету. Тут є система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла Supria, система рентгенографічна Perform-X, ультразвукова система СХ50. Загальна вартість обладнання складає понад 18 млн.грн», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Усе обладнання вже змонтоване, а заклад очікує необхідні документи, для введення  його в експлуатацію. Незабаром буде відома дата відкриття, а отже і дата старту роботи оновленого приймального відділення.

Остання зміна сторінки: 28-02-2022 13:57