«У пріоритеті – консолідація зусиль для підтримки ВПО», – Петро Добромільський

Росія продовжує атакувати енергосистему України, залишаючи без світла й тепла мільйони мирних людей. У зв’язку з цим Закарпаття готується прийняти нову хвилю ВПО. Координацію спільних зусиль для подальшої підтримки вимушених переселенців обговорили під час зустрічі керівництва області з представниками місцевих та міжнародних громадських організацій, благодійних фондів тощо.

Заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський наголосив, що зараз важливо діяти максимально злагоджено, аби люди отримували всю необхідну допомогу: «Чимало вимушених переселенців сьогодні проживають у гірських громадах краю. Іноді складна логістика тут спричиняє нашим партнерам певні труднощі у наданні допомоги та послуг тим, хто їх потребує».

Учасники зустрічі висловили переконання, що забезпечити людей у найвіддаленіших куточках області дозволить алгоритм доставки допомоги, котрий напрацюють спільно з ОВА. Йшлося й про створення спеціальної інтерактивної мапи, що буде містити інформацію про потреби ВПО в кожній із громад, види та обсяги підтримки, яку можуть надати організації, тощо.

Петро Добромільський також повідомив, що наша область займається відновленням Тягинської ТГ Херсонської області та окреслив потреби громади, де зараз безпосередньо проходить лінія фронту. Йшлося, зокрема, про необхідність надання гуманітарної допомоги її жителям та фінансової підтримки проєкту з оздоровлення та відпочинку місцевих дітей на Закарпатті.

«Тільки спільними та злагодженими зусиллями ми можемо допомогти тим, у кого війна відібрала рідний дім. Працюємо комплексно заради наших людей. Вдячний усім за активну позицію та постійну підтримку», – резюмував заступник голови ОВА.

Остання зміна сторінки: 29-11-2022 20:43