В ОВА розпочала роботу група щодо вивчення стану діяльності аеропорту «Ужгород»

Під час останнього засідання сесії Закарпатської обласної ради депутати проголосували за введення департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОВА до переліку органів управління підприємством «Міжнародний аеропорт “Ужгород”».

На підставі цього рішення створили обласну робочу групу, яка вивчатиме стан діяльності летовища та буде напрацьовувати перспективи його розвитку. Про це повідомив перший заступник керівника краю Мирослав Білецький.

За його словами, в ОВА зібрали членів групи, щоб обговорити низку важливих питань. Зокрема, проведення аудиту авіапідприємства із залученням незалежної аудиторської компанії, збереження спецтехніки та будівництво навісу для неї.

Розглянули також стан реалізації проєктів, у тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету. Ідеться про капітальний ремонт покриття руліжної доріжки, покриття перону в зоні термінала аеродрому, внутріпортової дороги з твердим покриттям, реконструкцію світлосигнальної системи, аеровокзалу, а також будівництво аварійно-рятувальної станції. Окремо члени робочої групи зосередилися на земельних питаннях.

«Для області і країни загалом важливо, аби ужгородське летовище працювало, розвивалося і було конкурентоспроможним. Саме тому дав доручення відповідним структурним підрозділам та членам робочої групи опрацювати проблемні питання  і запропонувати кілька шляхів  їх вирішення, щоб ми могли спільно обрати найкращий варіант. Вони повинні допомогти аеропорту "Ужгород" працювати і надалі», – зазначив Мирослав Білецький.

Остання зміна сторінки: 30-11-2022 13:26