Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні Владіслав Кич — голова Рахівської РВА провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули та прийняли відповідні рішення з таких питань:

1. Про звернення Рахівської міської ради (ТГ) щодо проведення русло-регулюючих робіт на річці Тиса.

2. Про звернення Великобичківської селищної ради (ТГ) щодо надзвичайної ситуації, яка відбулася 20.12.2022 року.

3. Про прийняття та затвердження графіка роботи «Пунктів незламності» на території Рахівського району.

4. Про стан готовності з утримання автодоріг на території району у зимовий період 2022-2023 роки

5. Про гірський (дикий) відпочинок туристів, ризики та реєстрацію в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення на території Рахівського району у державній службі ДСНС у Закарпатській області.

6. Різне:

1). Про затвердження Плану розміщення і укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту, спорудах подвійного призначення, найпростіших укриттях у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у період військового стану.

2). Про звернення Рахівського ДПРЧ 2 ДСНС України у Закарпатській області, щодо закупівлі дозиметра-діометра МКС 05 „ТЕРРА”

Протокол засідання районної комісії додається

Протокол № 9  Планового засідання районної комісії

Графік роботи пунктів незламності