Віктор Микита долучився до навчань закарпатських військових

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у військовому навчальному центрі взяв участь у практичних заняттях одного з підрозділів Збройних сил України, котрий готується виконувати бойові завдання за призначенням.

«Ми системно допомагаємо нашим збройним формуванням покращувати матеріально-технічне забезпечення, робити їх мобільнішими та ефективнішими на полі бою. Тож оглянули техніку та спецзасоби, які передали підрозділу в межах мобплану та поза ним», — зауважив Віктор Микита.

Очільник області разом із бійцями стріляв з автоматичної зброї, кулеметів та пістолетів. Також як керівник зони територіальної оборони області Віктор Микита заслухав доповіді військових щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності.

«Військовослужбовці підрозділу високомотивовані, добре підготовлені, екіпіровані, злагоджені та готові до виконання завдань як в зоні тероборони на Закарпатті, так і за межами регіону», — наголосив очільник ОВА.

Остання зміна сторінки: 29-06-2022 21:16