Віктор Микита вручив державну відзнаку полковнику Юрію Белякову

Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом «Богдана Хмельницького» І ступеня полковника Юрія Белякова із Закарпаття. Сьогодні державну нагороду краянину вручив голова ОВА Віктор Микита.

«Бойовий офіцер із перших днів широкомасштабної війни очолив одну з бригад, яка виконувала завдання на напрямку зосередження сил противника, зупинила просування окупантів і дозволила перейти нашим військам у контрнаступ», – підкреслив очільник області.

Віктор Микита зауважив, що вручити таку відзнаку – це велика честь для нього, і нагадав, що раніше Юрія Белякова за особисті заслуги, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагородили орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Остання зміна сторінки: 20-12-2022 08:02