“Вихідні – гарний час прийти до пункту вакцинації, щоб захистити власне життя та здоров’я від ризиків коронавірусної хвороби”, - Олександр Небила

Голова райдержадміністрації Олександр Небила відвідав Центр вакцинації населення у приміщенні РДА, який працює як у будні, так і впродовж вихідних. Процес отримання щеплення є максимально доступним і комфортним для охочих, вакцина наявна в достатній кількість.

Як кажуть медики, все більше людей усвідомлює важливість та необхідність імунізації проти COVID-19, щоби захистити себе від важкого перебігу хвороби. Проте, додаткова мотивація у кожного різна: для когось щеплення – це своєрідна «перепустка» до роботи в «червоній» зоні епідемічної небезпеки, а для інших – вакцинація дає більше переваг у соціальному житті, можливість планувати трудову міграцію, відпочинок. Окрім того, нові карантинні норми, які починають діяти вже з завтрашнього дня стимулюють населення активніше імунізуватися від COVID-19.

Відтак, центри та пункти імунізації – не є місцем страху, а єдиним шляхом до збереження здоров’я і життя.

"Лише сформувавши колективний імунітет, ми зможемо побороти хворобу, уникнемо нових «локдаунів» та збережемо життя та здоров’я, як власне, так і наших рідних.

Подбайте про себе і рідних, між реанімацією та вакцинацією оберіть друге і будьте здорові!" - додав Олександр Небила

Остання зміна сторінки: 05-12-2021 16:18