Зовнішнє освітлення під забороною

Шановні громадяни та суб’єкти господарювання з метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури та зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії повідомляємо, що починаючи з 6 грудня 2022 року Радою оборони області заборонено використання освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок і підсвіток.

Також для суб’єктів господарювання незалежно від організаційно-правової форми діє заборона на використання після завершення робочого часу освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо.

Згідно з рішенням Ради оборони області в нічний час на Закарпатті посилюють патрулювання для забезпечення правопорядку на вулицях і в громадських місцях.

Бізнес також закликають заощаджувати електроенергію та за можливості подбати про альтернативні джерела живлення.

На території району утворено робочі групи для здійснення заходів контролю за виконанням рішення ради оборони області

Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Остання зміна сторінки: 07-12-2022 14:25