Новини

Зовнішнє освітлення під забороною

Шановні громадяни та суб’єкти господарювання з метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури та зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії повідомляємо, що починаючи з 6 грудня 2022 року Радою оборони області заборонено використання освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок і підсвіток.

Управлінні соціального захисту населення інформує

14 грудня, в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, - людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи XX століття. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети.

Відзначили захисників та волонтерів району до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України

Кожного дня українці прокидаються і засинають із словами вдячності ЗСУ, які захищають свободу та незалежність нашої країни.
Сьогодні, у День Збройних Сил України, маємо ще один привід сказати їм «Дякуємо!».
З нагоди свята районні керівники вручили почесні відзнаки захисникам рідної землі та волонтерам району.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям! Вітаємо зі святом наш потужний волонтерський фронт!
Робимо все, щоб скоріш наблизити нашу спільну Перемогу!

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється.

Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим.

З Днем Збройних сил України!

День Збройних сил України - свято тих, хто захищав та нині захищає нашу землю від ворогів.
Свято військовослужбовців, завдяки незламному духу яких - Україна досі лишається суверенною незалежною державою.
Захисники та захисниці нашої держави, спадкоємці слави українського козацтва! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Вітааємо з Днем волонтера!

Сьогодні, 5 грудня в Україні відзначають День волонтера!
Дуже символічно, що День волонтера напередодні Дня ЗСУ. Тому що сьогодні Україна – це ЗСУ, Україна – це волонтери.
З днем волонтера тих, які завжди поруч з тими, які потребують. Які не жаліючи себе, свого часу допомагають іншим. Які у такий важкий час допомагають військовим, хворим людям та діткам.
Дякуємо всім волонтерам за вашу мужню та невпинну працю. Ви наближаєте нашу перемогу.
Слава Україні!

На Закарпатті працюють понад 200 Пунктів Незламності

Станом на сьогодні на Закарпатті відкрили 214 Пунктів Незламності. Вони функціонують в адмінбудівлях, старостатах. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

У Тису й Тересву випустили понад 2 тисячі мальків струмкової форелі

У Закарпатській області завершили осінню кампанію зариблення водойм. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Закарпаття лідирує за кількістю успішних тестувань на Цифрограмі

Національний тест на цифрову грамотність склали вже понад 79,4 тис. закарпатців. Заступник голови ОВА Олександр Пацкан повідомив, що протягом жовтня-листопада тестування пройшла рекордна кількість людей.