Новини

На Закарпатті реалізовуватимуть проєкт щодо розвитку ринку праці

Закарпатська ОВА виходить на новий рівень взаємодії з Міжнародною організацією з праці.

Сьогодні про перспективи впровадження в області Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» із закордонними та українськими представниками ініціативи спілкувався заступник очільника краю Василь Іванчо.

На Тячівщині експерти вивчають шляхи запобігання аварії на газопроводі

На Закарпатті триває підготовка до опалювального сезону. 

Сьогодні відбулася нарада під головуванням першого заступника очільника ОВА Мирослава Білецького, де обговорили найпроблемніші питання, вирішенню яких треба приділити особливу увагу.

Віктор Микита відвідав один із закарпатських підрозділів тероборони

Сьогодні очільник ОВА Віктор Микита відвідав один із військових підрозділів у секторі відповідальності зони територіальної оборони Закарпаття.

Закарпаття вже готується до опалювального сезону 2022-2023 років

Закарпаття разом з усією Україною готується до опалювального сезону 2022-2023 рр. під час воєнного стану. Саме його організація стала основною темою розширеного засідання штабу під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

Як отримати безоплатну правову допомогу онлайн в умовах воєнного стану

Питання щодо надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, надзвичайно актуальне сьогодні.

Безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану можна отримати онлайн:

Оренда.Допомога

Оренда.Допомога - новий сервіс, який дозволяє в умовах війни допомогти орендарям майна держави. Зараз серед них чимало тих, хто віддає свій прибуток на допомогу армії або виготовляють важливу для людей продукцію, є ті, хто в орендованих приміщеннях розміщує українських біженців. Інші опинились у скрутному становищі.

«Транспортний безвіз» з ЄС починає діяти

Сьогодні у французькому Ліоні Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом.

За добу закарпатські митники оформили й пропустили понад 1200 авто

Керівництво ОВА продовжує працювати над зменшенням черг авто для розмитнення, пришвидшуючи роботу пунктів пропуску, зокрема й на словацько-українському кордоні.

Віктор Микита долучився до навчань закарпатських військових

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у військовому навчальному центрі взяв участь у практичних заняттях одного з підрозділів Збройних сил України, котрий готується виконувати бойові завдання за призначенням.

Стартував прийом заявок на здобуття премії КМУ ім. Лесі Українки

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

– Літературні твори для дітей та юнацтва