Новини

Україна та США підписали найсильнішу угоду за весь час незалежності нашої держави – Володимир Зеленський

Підписана зі США двостороння безпекова угода підтверджує надійність підтримки незалежності України з боку Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції з Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом.

На Закарпатті вдруге проводять «Школу експортера»

Дводенний тренінг-інтенсив стане платформою не тільки для навчання й здобуття нових навичок, а й для конструктивного та продуктивного діалогу, відзначив під час відкриття директор департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА Тарас Триндяк.

Державотворець

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець”. Мета національної програми “Державотворець” – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Інформує

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Хустського, Тячівського та Рахівського районів ПрАТ «Закарпаттяобленерго» продовжує виконувати роботи по ремонту повітряної лінії електропередавання НО кВ «Хуст-220 - Тересва з відгалуженням Буштино-110».

Мешканців Закарпаття закликають купувати дрова на зиму вже зараз

Ворог руйнує енергетичну інфраструктуру, а на її відновлення потрібні місяці і навіть роки.

Тому Закарпаття починає підготовку до зими вже сьогодні, наголосив під час наради з лісівниками перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю.

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю. Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн.

Стартував прийом журналістських матеріалів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Обласна клінічна лікарня ім. А. Новака співпрацюватиме з медичним закладом Любліна

Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака та Регіональна спеціалізована лікарня ім. Стефана Кардинала Вишинського, що в Любліні, сьогодні підписали Меморандум про співпрацю.

Цей важливий крок ознаменував початок реалізації спільного проєкту в межах програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027.

До уваги мешканців Рахівського району!

Відповідно до листа ПрАТ „Закарпаттяоблегерго” та з метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Хустського, Тячівського та Рахівського районів інформуємо, що ПрАТ „Закарпаттяоблегерго” продовжує виконувати роботи по ремонту повітряної лінії електропередавання 110 кВ „Хуст-220 – Тересва з відгалуженням Буштино-110”.