Відзначаємо День Соборності нашої країни разом!

Голоси артистів із Закарпаття і Донеччини злилися у молитві за Україну, нашу єдність та свободу.

Протягом п’яти робочих днів у Закарпатті вакцинувалося понад 16 тис. осіб

У будні цього тижня в області імунізувалися 16 244 особи, із них 8,5 тисяч – завершили вакцинальний комплекс.

Задля покращення імунітету та зниження ризику інфікуватися COVID-19 закарпатці роблять третє щеплення.

Так, протягом п’яти днів 1 784 людини отримали бустерну дозу вакцини, ще 58 – додаткову.

Загалом від початку кампанії медики виконали краянам 638 789 щеплень, 2821 – бустерне, 167 – додаткових.

«Сучасний апарат променевої терапії – це нові можливості для медицини Закарпаття», – Іштван Петрушка

Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатському протипухлинному центрі провели реконструкцію та облаштували спеціальний бункер для надпотужного апарата променевої терапії.

Сучасний лінійний прискорювач, закуплений за кошти державного бюджету, запрацював тут майже три місяці тому. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

«За цей час повний курс лікування пройшли 29 краян, зараз ще 40 пацієнтів проходять терапію», – додав Іштван Петрушка.

Понад 90% пацієнтів з COVID-19 – невакциновані

Директор Іршавської міської лікарні Сергій Караслай закликав краян зробити щеплення і захиститися від хвороби.

У Закарпатті стартували проєктні роботи з реконструкції СК «Юність»

В області розпочинаються проєктні роботи з довгоочікуваної реконструкції СК «Юність» в Ужгороді. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Медичні заклади будуть забезпечені киснем у разі стрімкого зростання потреби

Для забезпечення потреби у кисні лише у 2021 році Уряд виділив регіонам 1 млрд 654 млн грн. Зокрема, у другому півріччі минулого року закуплено 385 кисневих станцій для лікарень.

Водночас у липні 2021 року функціонувало лише 50 кисневих станцій, на кінець року – вже 92. Також 118 кисневих станцій вже закуплені за кошти субвенції та наразі монтуються в лікарнях.

Закарпатські медики вакцинуються бустерною дозою

опубліковано 21 січня 2022 року о 13:16

Для того, аби посилити захист від коронавірусної хвороби, краяни роблять щеплення бустерною дозою вакцини.

«Зараз майже 18% хворих на COVID-19 – це неповнолітні», — Анатолій Пшеничний

Директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний повідомив, що з початку тижня в регіоні спостерігають зростання кількості хворих і завантаженості «ковідних» ліжок.

в Рахові відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

В Україні 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності.

Сьогодні, у місті Рахів, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулись урочистості з  нагоди Дня Соборності України

Голова райдержадміністрації Олександр Небила взяв участь в покладанні квітів до пам'ятника великому Кобзарю, разом з представниками установ, організацій, служб району та громадськості міста.

Майже дві тисячі щеплень у Закарпатті виконали працівникам критичної інфраструктури

Коронавірусна інфекція впливає на життя кожного, може призвести до зупинки бізнесу та низки інших негативних наслідків як для здоров’я людини, так і для економіки країни.

Тому вакцинація осіб різного віку незалежно від професії є надзвичайно важливою в умовах пандемії.