Новини

5,8+ мільйона гривень на розвиток open data-стартапів. Беріть участь в Open Data Accelerator

Це тримісячна акселераційна програма для українських стартапів, які розробляють технологічні рішення на основі відкритих даних. Проєкти учасників мають долати соціально-економічні виклики, сприяти прозорості, відкритості та боротьбі з корупцією.

Організатори відберуть 10–15 команд, які отримають:

Заступник міністра у справах ветеранів України оглянув хід будівництва «4.5.0. Recovery Center»

Хід будівництва реабілітаційного центру для військовослужбовців і цивільних в Ужгороді оглянули перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький та заступник міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько.

Бронювання працівників уже доступне в Дії: який алгоритм?

Відтепер бронювати працівників можна в Дії. Новий механізм спрощує процедуру і скорочує час очікування.

Тож зараз бізнес, організації та установи звертатимуться до обласної військової адміністрації тільки для отримання статусу критично важливих для функціонування економіки й життєдіяльності краю. На цьому наголосив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»,

приурочений до Дня Незалежності України

В Україні діє програма зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії «ГрінДІМ»

В Україні стартувала програма, що передбачає часткову компенсацію для ОСББ та житлово-будівельних кооперативів на встановлення теплових насосів і сонячних панелей, а також на сертифікацію енергетичної ефективності будинків.

На Рахівщину завітав Карел Бургер Дірвен, Перший почесний консул України в Нідерландах та радник ЄБРР (Karel Burger Dirven 1st Honorary Consul of Ukraine to The Netherlands Statenlid(MP) Noord-Brabant(NL)). Він зустрівся з головою Рахівської районної військової адміністрації Владіславом Кичом та заступником голови Рахівської міської ради Молдавчуком Іваном. Було обговорено деякі питання щодо співпраці у сфері розвитку туризму, розбудови інфраструктури, Еко-туризму. Консул цікавився життям громади під час воєнного стану.

Українці за кордоном ще рік зможуть користуватися роумінгом без додаткових доплат

Мільйони українців, які вимушено виїхали за кордон, зможуть і надалі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами — до липня 2025 року. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Продовження угоди підписали 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine).

Компенсацію в межах програми «Energy Help» отримають понад 200 підприємств Закарпаття

211 підприємств Закарпаття отримали часткову компенсацію за придбані альтернативні джерела енергозабезпечення в межах обласної програми «Energy Help».

Заступник голови ОВА Василь Іванчо зауважив, що ця важлива ініціатива допомагає бізнесу адаптуватися до викликів, стати більш енергонезалежними, продовжувати роботу у звичайному темпі.