Новини

Посібник «Результати опитування молоді Закарпаття» презентували на брифінгу в ОВА

Результати опитування молоді Закарпаття презентували у вигляді посібника. Видання містить інформацію про актуальні можливості та потреби молодих людей для повноцінного розвитку й самореалізації в нашому регіоні.

29 лютого відбудеться І етап відбору й відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими та благодійними організаціями

Оголошення про проведення І етапу відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) котрих надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2024 році

"Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч"

Сьогодні у спортивній залі Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Рахівської міської ради відбулися захоплюючі змагання серед юнаків громади в рамках ІІ етапу спортивних змагань з баскетболу "Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч".

Оголошення про оскарження нормативно-правового акту

Закарпатським окружним адміністративним судом 19.02.2024 відкрито провадження в адміністративній справі № 260/673/24 за позовом Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури до Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області про визнання протиправним та скасування розпорядження Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 15.05.2017 № 135,, Про затвердження детального плану території туристично – рекреаційного комплексу ,,Свидовець’’, за межами населених пунктів’’.

Стартував прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету

Відповідно до заходів щодо реалізації Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2024–2026 роки департамент стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА розпочинає прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету.

Представництво МЗС України у м.Ужгороді очолив Михайло Дзихор

Новим керівником Представництва МЗС України у м.Ужгороді призначено Михайла Дзихора.

Михайло Дзихор народився у селі Приборжавське Хустського району Закарпатської області. У 2005 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, спеціальність міжнародне право.

Десяті роковини вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні на площі перед Рахівським будинком культури пройшов мітинг – реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.

В Ужгороді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Цього дня десять років тому в середмісті столиці України загинула найбільша кількість учасників Революції Гідності – 48 осіб.

Пам’ять про всіх 107 Героїв Небесної Сотні завжди житиме в наших серцях. Ціною власного життя вони захистили демократичні цінності, права і свободи кожного з нас, а також європейський вибір нашої країни.

Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. 

 

Звернутися до Уповноваженого можна: