Відбулась нарада щодо оптимізації шкільної освіти

З метою вдосконалення механізму оптимізації шкільної освіти з урахуванням потреб кожної громади та прийняття єдиного алгоритму з її трансформації відповідно до вимог чинного законодавства Владіслав Кич - голова РДА-РВА взяв участь у розширеній нараді, яку провів заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту  обласної державної адміністрації Михайло Шеверя  з головами територіальних громад, керівниками управлінь/відділів освіти району, представниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Західноукраїнський експортний форум відбудеться вже 8 червня

Перший масштабний Західноукраїнський експортний форум відбудеться вже 8 червня у Львові.

Це майданчик для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту до країн ЄС і вихід на нові ринки.

Форум з питань протидії та запобігання насильству у Закарпатській області

Голова РВА Владіслав Кич взяв участь у Форумі з питань протидії та запобігання насильству у Закарпатській області, який відбувся завдяки взаємодії Рахівської РДА-РВА з NGO Nehemiah Ukraine, UNHCR Ukraine – Агенство ООН у справах біженців в Україні та департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації.

Учасники форуму активно обговорювали питання, пов'язані з протидією та запобіганням домашньому насильству, ділилися своїми знаннями, досвідом та передовими практиками з присутніми.

Відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл’’ (,,Джура’’)

23 травня на базі Рахівського стадіону Карпати відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл’’ (,,Джура’’).

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра ,,Сокіл’’ (,,Джура’’) є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості дітей.

У Закарпатській ОВА обговорили будівництво сучасного реабілітаційного центру в регіоні

Формування стратегії розвитку сфери охорони здоров’я Закарпаття неможливе без урахування реабілітації пацієнтів. Через війну та бойові дії поранень зазнає не лише людське тіло, а й психіка, тому підхід до цього аспекту потрібен комплексний.

Керівництво області провело низку важливих зустрічей у Брюсселі

У межах робочого візиту до Брюсселю голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів низку важливих зустрічей із представниками різних європейських інституцій, які всебічно підтримують Україну та сприяють міжрегіональній співпраці країн-членів ЄС.

Заняттях з вогневої підготовки.

В рамках програми початкової підготовки громадян України до національного спротиву, одинадцятикласники району взяли участь у заняттях з вогневої підготовки. Заняття організовані фахівцями Рахівського РТЦК та СП.

Заповнюйте заявку на порталі «Допомога Закарпаття» та доєднуйтеся до Центру підготовки населення до нацспротиву

Щоденно покращуємо знання, уміння та навички військової справи, тренуємося разом із краянами, готуємося до національного спротиву, захисту родин, територій і незалежності України.

Мінреінтеграції: Як отримати ваучер на навчання переселенцям і ветеранам?

Йдеться про документ, який надає громадянам право безоплатно пройти навчання у закладах освіти за затвердженим переліком професій і спеціальностей.