Для інвесторів

Уніфікована картка інвестиційного проекту (.doc)

Анкети інвестиційних проектів 2014 року:

1. Назва проекту:
Голова Богданської с/р  Ференц Петро Петрович

2. Назва проекту:
Голова Богданської с/р Ференц Петро Петрович

Контактна особа:
Турок Віктор Степанович (нач. управління економічного розвитку і торгівлі, Рахівська РДА)

Штефанюк Іван Васильович

Голова Квасівської с/р Дімич Василь Васильович

Голова Лазещинської с/р Праничук Іван Ількович

Волощук Михайло Михайлович

Контактна особа:
Турок Віктор Степанович (нач. управління економічного розвитку і торгівлі, Рахівська РДА)
Легкий Остап Степанович (голова  правління  ВАТ „Катод”)
Губко Вікторія Миколаївна (для англомовних партнерів)

Інвестиційні проекти:

1. Міжнародна угода про розвиток Карпатсько-тисянського регіону та регіону р. Тиса (.doc)
  2. Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у п'ятому Конкурсі малих грантів 2011 (.doc)
  3. Витяг з інвестиційного проекту "Мармури України" (.doc)
  4. Створення євро інтеграційного центру розвитку Рахівщини Європейський Дім (.ppt)
  5. Створення туристично-рекреаційного комплексу з філософією Wellness & SPA (.ppt)
  6. Створення Всеукраїнського центру сходження на г. Говерла (.ppt)
  7. Перевід на електроопалення, житлових будинків, організацій, установ м. Рахів (.doc)
  8. Створення "Центру з активізації інтеграційних та інвестиційних процесів і транскордонного співробітництва Рахівщини "Спільний Дім" (.rar)
  9. Інформація щодо переліку земельних ділянок, запропонованих для реалізації інвестиційних проектів Рахівського району Закарпатської області (.doc)

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 16:17