Антикорупційна діяльність

Закон України ,,Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року визначає основні засади запобігання і протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин, відшкодування завданої внаслідок вчинення корупційних правопорушень збитків, шкоди, поновлення порушених прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав чи інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Боротьба з корупцією здійснюється на основі правової регламентації діяльності державних органів, служб і осіб, уповноважених на виконання функцій держави, забезпечення гарантій прав та інтересів фізичних і юридичних осіб.

З метою запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, посилено відомчий контроль за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади.

Повідомлення та іншу інформацію, що стосується виявлення вищезазначених діянь, просимо надсилати на офіційну електронну адресу Рахівської райдержадміністрації admin@rakhiv-rda.gov.ua, за допомогою сервісу ,,Зворотній зв'язок" на офіційному веб-сайті РДА - rakhiv-rda.gov.ua, пошту уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції antucorruptionrrda@ukr.net, або телефонувати відповідальним працівникам, вказаних нижче у таблиці.

Вайнагій Олена Миколаївна
Керівник апарату райдержадміністрації
(03132) 2-50-26
Відповідальна за координацію роботи з питань запобігання корупційним проявам

СЕДЛАК Вікторія Олександрівна
Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції
тел. (03132) 2-50-28
Відповідальний за організацію роботи та виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам

Інформація, наведена у повідомленні про корупцію, має містити одну або декілька ознак, зокрема:

- порушення обмежень щодо отримання подарунків, передбачені статтею 23 Закону;

- запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

- порушення встановлених Законом обмежень щодо отримання пільг, послуг і майна органами державної влади;

- порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

- порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності передбачені статтею 25 Закону;

- недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

- порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

- порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;

- порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

- прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

- тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

- прізвища, ім’я, по батькові, адреси, контактного телефону, електронної адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять не анонімно через офіційний веб-сайт,  електронну пошту райдержадміністрації, та пошту уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції направляються з підписом у сканованому вигляді.

Зразок повідомлення про корупцію

Зразок анонімного повідомлення

Про визначення відповідального за організацію роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами

Методичні рекомендації щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб.

Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015—2017 роки

Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.06.2017 № 174 Про Антикорупційну Програму Рахівської районної державної адміністрації на 2017 рік

Остання зміна сторінки: 10-01-2024 15:51