Керівництво РДА

Голова Рахівської районної державної адміністрації

Кич Владіслав Михайлович  народився 8 липня 1970 року.  Громадянин України.

Освіта вища. У 2003 році закінчив УЖДІЇЕіП за спеціальністю „Правознавство”,в 2007 році закінчив магістратуру ТНЕУ за спеціальністю, “Адміністративний менеджмент” а у 2022 році закінчив магістратуру національного лісотехнічного університету України за спеціальністю ,,Лісове господарство”.

Трудову діяльність розпочав у 1992 році на посаді інженера Великоберезнянського філіалу ТОВ ,,Тритон”, потім працював на посаді юриста ГО ,,Рахівська асоціація промисловців і підприємців” з грудня 2001 року Владіслав Михайлович працював в управлінні податкової міліції ДПА в Закарпатській області на офіцерських посадах, з 2007 року начальник ДПІ у Рахівському районі, з 2018 року начальник Рахівського управління ГУДПС у Закарпатській області, з 2020 року начальник Рахівської ДПІ ГУДПС у Закарпатській області.

Розпорядженням Президента України від 01.12.2022 № 314/2022-рп призначений на посаду голови Рахівської районної державної адміністрації.

Одружений. Має доньку.

 

 

 

 Перший заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

Турок Віктор Степанович народився 9 травня 1977 року.  Громадянин України.

Освіта вища. У 1999 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю „Міське будівництво і господарство”, здобув кваліфікацію інженера – будівельника та у 2010 році закінчив Івано – Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю ,,Державна служба”, отримав кваліфікацію – магістра.

Трудову діяльність розпочав у 1999 на посаді директора малого підприємства ,,Галактика”, потім працював майстром закритого акціонерного товариства ,,Верховина”. А з квітня 2001 року Віктор Степанович працює у Рахівській районній державній адміністрації: інженером по житлово – комунальному господарству; спеціалістом з територіального планування і забудови відділу містобудування та архітектури; начальника відділу містобудування та архітектури; заступником начальника, потім начальником управління економіки; начальником управління економічного розвитку і торгівлі, де працював до призначення заступником голови РДА  08.08.2014 розпорядженням  № 96/04-р.

Розпорядженням голови РДА від 04.09.2015 № 147/04-р призначений на посаду першого заступника голови Рахівської районної державної адміністрації.

Одружений. Має сина та двох доньок.

 

Заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

Басараба Павло Васильович народився 18 червня 1971 року. Громадянин України.
Освіта вища. У 1996 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті за спеціальністю „Правознавсто”, здобув кваліфікацію юриста.
Трудову діяльність розпочав у 1988 році в будівельній бригаді колгоспу ,,XІ з’їзду ВЛКСМ”. З вересня 1996 року по грудень 2014 року працював в УМВС України в Закарпатській області на посадах: оперуповноваженого відділення карного розшуку, старшого слідчого, старшого оперуповноваженого ВДСБЕЗ, начальника ВДСБЕЗ, старшого оперуповноваженого УБОЗ, начальника Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області та начальника Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області.
З серпня 2015 року по грудень 2019 року виконував повноваження голови Рахівської районної державної адміністрації, з липня 2022 року по липень 2023 року працював начальником управління міжрайонного оперативного контролю – старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області. З вересня 2023 року призначений на посаду заступника голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації.

Одружений. Має трьох доньок.

 

 

 

 

 

 

Про Регламент районної державної адміністрації

Про  функції та повноваження голови, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації

Про внесення змін до функцій та повноважень голови, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації

Остання зміна сторінки: 25-09-2023 08:36