Свято, історія якого сягає початку минулого століття

Сьогодні, 22 лютого, у великому залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни.

Голови райдержадміністрації та районної ради Дмитро Андріюк та Микола Беркела привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров'я, впевненості у власних силах та нескінченного запасу енергії, яку б вони спрямували на справу захисту Вітчизни та вручили грошові винагороди та грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Серед нагороджених, учасник бойових дій в країні Алжир протягом 1963-1964 рр. Іван Томашук; учасник бойових дій на території Іраку протягом 2005 року Михайло Галамбіца; воїн-миротворець, що приймав участь в бойових діях в Іраку протягом 2004-2005 рр. Василь Семенюк; учасник бойових дій на території Югославії протягом 1995-1996 рр. Іван Чутора; учасник бойових дій в Чехословаччині в 1968 р. Олександр Вітер.

З вітальним словом виступив також і в. о. районного військового комісара Василь Гремалюк, який коротко розповів про історію становлення свята Дня Захисника Вітчизни, вручив грамоти та подяки від обласного та районного військових комісаріатів.

За результатами районної Спартакіади допризовної учнівської молоді, переможцям вручили грамоти та подарунки.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

Остання зміна сторінки: 22-02-2013 17:50