25 лютого у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Керував роботою комісії в. о. голови райдержадміністрації Валерій Сабов.

На розгляд комісії було винесено 4 питання. Про підсумки роботи комісії у 2012 році та затвердження орієнтованого плану проведення засідань комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації на 2013 рік проінформував завідувач сектору з питань цивільного захисту Сергій Тимощук.

Вчергове розглянули питання про виконання заходів щодо проведення вирубки аварійних дерев на території району вздовж державної автодороги. По даному питанню прийнято відповідне рішення, а саме головам виконкомів м. Рахів, с. Біла Церква, с. Білин, с. Кваси забезпечити організацію робіт із завершення вирубки аварійних дерев на території населених пунктів у відповідності зазначеного плану. Валерій Йосипович нагадав, що 06 червня 2012 року з директорами лісогосподарств району було проведено нараду, на якій було домовлено надання ними допомоги головам виконкомів у звалюванні дерев безкоштовно. Всю подальшу роботу з деревом: прибирання з проїжджої частини, розпилювання та прибирання території, організовує сільський голова.

Про затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій в Рахівському районі інформував начальника служби цивільного захисту в Рахівському районі Олександр Тушер. Він надав на розгляд комісії Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій в Рахівському районі з уточненими даними для подальшого його затвердження.

В Різному обговорили заходи щодо запобігання виникнення паводків, а саме доручили головам сільських, селищних та міської рад забезпечити обстеження території населених пунктів та організувати роботи з очищення потоків, канав, водотоків, зливних каналізацій, а також прибирання з берегів річок сміття та деревини.

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 25-02-2013 13:33