Закарпаття готується прийняти родини військовослужбовців з Криму

dsc_9100Відбулося чергове засідання обласного штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які прибудуть на територію Закарпатської області з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Під час заходу були опрацьовані питання організаційної роботи.
На нараді розглянули план взаємодії державного штабу з питань надання притулку, який затверджено протокольним рішенням від 18 березня 2014 року. Разом з тим опрацьовано функціонування регіонального координаційного центру щодо вжиття заходів по соціальним виплатам, допомогам, компенсаціям, наданням послуг та виконанням інших життєво-необхідних завдань щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з тимчасовим місцем перебування.
Особлива увага була звернута на органи прийому сімей органами соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, пенсійного фонду, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фондів соціального страхування тощо, за місцем їх тимчасового перебування.
За підсумками засідання обласного штабу прийнято рішення про забезпечення в адміністративних одиницях області створення районних та міських штабів організаційної роботи з підтримки сімей військовослужбовців з АР Крим та м. Севастополя.
На сьогодні попередньо визначено 19 санаторно-куротних оздоровчих закладів. Зарезервовано місця загальною кількістю 2100 ліжкомісць.
Також під час наради надали пропозиції щодо необхідності врегулювання на законодавчому рівні працевлаштування у закладах бюджетної сфери, продовження навчання у вишах області.
Прийнято рішення започаткувати співпрацю з громадськими організаціями, які готові надавати допомогу з вищезазначених питань.
Тема допомоги сім’ям військовослужбовців та іншим сім’ям з АР Криму та м. Севастополя на контролі очільника штабу Валерія Лунченка.

Остання зміна сторінки: 21-03-2014 11:03