Постійне спілкування – найкращий шлях до розуміння

image002Спілкування на теми, котрі є актуальними як для платників податків, так і для працівників податкової інспекції стало вже доброю традицією.  Адже  належне виконання громадянами своїх обов’язків сприяє стабільності держави, її економічному та соціально - культурному розвитку. У разі їх невиконання країна не здатна буде підтримувати свій народ, порушиться розвиток у всіх сферах що призводить до  занепаду.

Для зручності та мобільності надавання роз’яснень з хвилюючих питань, ДПІ у Рахівському  районі ГУ Міндоходів у  Закарпатській області постійно проводяться сеанси телефонного зв’язку «Гаряча лінія». Під час таких сеансів платники податків мають можливість поспілкуватися з фахівцями податкової і отримати відповіді на свої запитання.

Чергову «Гарячу лінію»  28.03.2014р. з питань декларування доходів громадян  за 2013 рік - проведе  заступник начальника ДПІ у Рахівському р-ні  Тетяна Іванівна Папарига  .

Отже на всі найактуальніші питання можна отримати відповіді зателефонувавши за номером

(03132) 2-33-07.

ДПІ у Рахівському р-ні