Співпраця районних органів виконавчої влади з метою стягнення недоїмки до бюджету Пенсійного фонду України

image003Минулого тижня проведено спільну нараду управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі, відділу ДВС Рахівського РУЮ та ДПІ в Рахівському районі. Основними питаннями наради був стан виконання документів про стягнення недоїмки зі страхових внесків та єдиного внеску, що перебувають у відділі ДВС на примусовому виконанні, а також план заходів щодо забезпечення ефективної роботи відділу ДВС за участю управління Пенсійного фонду України та ДПІ району.

Особливу увагу приділено боржникам з найбільшою сумою заборгованості, яка тривалий час перебуває на примусовому виконанні. Такими боржниками в районі є ПП "Беркут-ІЙК" – 138,0 тис.грн., ВАТ "Конденсатор" – 123,5 тис.грн., МКП "Рахівкомунсервіс" – 17,1 тис.грн., ВАТ «Рахівська картонна фабрика» – 191,4 тис.грн. (відшкодування пільгових пенсій).

Проведення такої наради є важливим, як для поповнення бюджету Пенсійного фонду України, так і для вирішення проблем застрахованих осіб за яких не сплачені внески та які звертаються за призначенням (перерахунком) пенсії чи стають на облік до служби зайнятості.

За підсумками наради складено графік спільних виїздів відділу ДВС по місцю проживання (знаходження) боржників за участю представників управління Пенсійного фонду України та ДПІ району, а також запроваджено персональний виклик керівників та головних бухгалтерів найбільших боржників з метою з'ясування фінансового стану та обрання шляхів погашення заборгованості, передбачених чинним законодавством.

Управління Пенсійного фонду України

в Рахівському районі