Захист інтересів держави в суді один з пріоритетних напрямів роботи прокуратури району

СудЗахист інтересів держави в суді – одна із основних функцій, передбачених Законом України "Про прокуратуру".

Так, Конституцією України передбачено, що земля є основним національним багатством, яке перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно та відповідно до закону.

Враховуючи актуальність даного питання, а також, те, що Рахівський район найбільш високогірний в Україні та характеризується невеликою кількістю земель, придатних для надання у власність з метою будівництва індивідуальних житлових будинків, питання законності надання у власність та користування земельних ділянок є пріоритетним напрямом діяльності прокуратури району.

Так, у 2013 році за результатами представницької діяльності площа реально повернутих земель у власність держави та громади за рішеннями судів склала 12,5 га. До місцевих бюджетів відшкодовано 75 тис. грн.

Прокуратура Рахівського району

Остання зміна сторінки: 27-03-2014 15:22