У Рахові затримали працівника міліції на квартирній крадіжцi

new-25753-2014-02-25Близько 2.00 години ночі до чергової частини Рахівського райвідділу міліції зателефонував громадянин та повідомив, що затримав злодія. Невідома особа, шляхом підбору ключа, проникла в квартиру заявника та намагалася вкрасти сейф, де зберігалися гроші. Заявник також повідомив, що крадій намагався втекти, тому він зробив два постріли в повітря з мисливської рушниці, а в момент затримання наніс злодієві тілесні ушкодження.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, правоохоронці впізнали крадія. Ним виявився працівник карного розшуку райвідділу міліції. Про факт доповіли начальнику міліції Віталію Шимоняку. Керівник рахівської міліції негайно повідомив про злочин в. о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, прокуратуру та відділ внутрішньої безпеки УМВС в Закарпатській області. Обласне керівництво міліції та прокуратури відразу прибули в Рахів.

- За фактом прокуратура Рахівського району вже розпочала кримінальне провадження та проводить ретельну перевірку щодо причетності інших працівників міліції до злочину. Прикро, що в підпорядкованому мені підрозділі сталося таке безчинство. Сьогоднішній вчинок ганьбить звання офіцера, але один факт не може перекреслити вчинки та заслуги інших правоохоронців, які цілодобово стоять на сторожі Закону та чесно служать громадянам України. Сподіваюся на порозуміння та підтримку громадян, запевняю, що докладу всіх зусиль, щоб у райвідділі міліції не працювали «перевертні в погонах». До цього часу жодне правопорушення, вчинене працівниками міліції райвідділу, не було приховане. Запевняю, що так буде і надалі. Прошу Вас звертатися до мене за номером телефону 2-52-25 та повідомляти, якщо володієте будь-якою інформацією про порушення моїми підлеглими букви Закону. Я зі свого боку буду негайно реагувати, а злочинці, незалежно від посад і звань, будуть якнайсуворіше покарані, – прокоментував начальник райвідділу міліції Віталій Шимоняк.

Рахівський РВ УМВС

Остання зміна сторінки: 30-03-2014 12:56