У Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

28 березня 2014 року у малому залі Рахівської райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей з наступних питань:

- підсумки роботи з питань запобігання жебракуванню, бродяжництву, бездоглядності, профілактики правопорушень та злочинності серед дітей за 2013 рік;

- про роботу з дітьми, які проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Хід виконання законодавства щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

У засіданні взяли участь керівники відділів райдержадміністрації під головуванням заступника голови координаційної ради Рахівської райдержадміністрації Валентини Тернущак.

На зібранні виступили начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області О. Паламарчук, спеціаліст І категорії з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей служби у справах дітей  Рахівської РДА Т. Дем’янчук, завідувач сектору з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації І. Балота, начальник служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації В. Тернущак, які звернули увагу на основні проблемні питання серед учнівської молоді та дітей району, зокрема: дитячої злочинності, жебракуванню, бродяжництву; щодо проведення теоретичних знань, лекцій, бесід з учнями, батьками, педагогами спрямованих на профілактику злочинності, бездоглядності; попередження негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

За підсумками засідання координаційної ради прийнято відповідні рішення з конкретними пропозиціями окремим відділам та службам райдержадміністрації з метою покращення роботи, спрямованої  на профілактику дитячої злочинності та бездоглядності в районі.

Секретар координаційної ради

Л. Мельніченко