У Закарпатській області незабаром можуть запрацювати тренувальні бази для українських спортсменів

dsc_0087-iПро це розповів голова облдержадміністрації Валерій Лунченко під час прес-конференції у понеділок, 31 березня.

- Днями мав робочу зустріч із Міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. Зважаючи на ту непросту ситуацію, яка нині склалася у Криму,  де відбувалися більшість тренувальних зборів спортсменів України, сьогодні постає питання про нові місця для зборів. Я запропонував Міністрові визначити близько п’яти закарпатських міст, де можна проводити тренування, збори спортменів. На мою думку, жодна інша область не може похвалитися такими чудовими рекреаційними зонами та оздоровчими комплексами, які має Закарпаття. Враховуючи всі умови, ми маємо великі шанси на те, аби відбудувати спортивну інфраструктуру та проводити змагання з різних видів спорту. Це нам дасть можливість у майбутньому проводити і всеукраїнські, і міжнародні турніри, що, в свою чергу, дозволить розвиватися і туризму в області. Уже цими вихідними з представником Міністерства молоді та спорту оглянемо спортивні об’єкти в Закарпатській області, на розбудову яких планується залучити і гроші Міністерства, і гроші меценатів, - зазначив Валерій Лунченко.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 01-04-2014 13:23