До місцевих бюджетів Рахівщини надійшло понад 13 млн. гривень

БюджетЗ початку 2014 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  рахівщини  перерахували на рахунки Держказначейства  28  мільйонів гривень.

У той же час, за три місяці цього року  до місцевої скарбниці надійшло понад  13 млн. грн. що  на 524 тис. грн. перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Як і в попередні періоди, головним джерелом наповнення місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб 9,1 млн грн. Окрім того, до місцевого бюджету надійшло 1,5 млн. грн. єдиного податку. Це на 180 тис. грн. більше показника минулого року.

На 75,8 % більше за відповідний період минулого року надійшло  збіру за спеціальне використання лісових ресурсів -  1,5 млн грн.

«Фахівці ДПІ в  Рахівському  районі сприятимуть максимальному наповненню місцевих бюджетів  Рахівщини , прийнятих на 2014 рік», - запевнив начальник ДПІ в  Рахівському  районі  Владислав Кич.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів