Валерій Лунченко: Пункти пропуску в Закарпатській області буде модернізовано

dsc_0219-inУ вівторок, 1 квітня, керівник Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко зустрівся із начальником  Західного Регіонального Управління Державної прикордонної служби України генерал-лейтенантом Артуром Горбенком.

Насамперед Артур Горбенко розповів, що у системі Західного Регіонального Управління 5 прикордонних загонів, у тому числі Мукачівський та Чопський прикордонні загони. Сьогодні, відповідно до Указу керівництва країни, підрозділи служби у стані бойової готовності, вжито всіх заходів для посилення охорони державного кордону. Звичайно, сьогодні посилена увага приділяється саме східному та південному кордонам країни, Західне Регіональне Управління також задіяне в охороні цих ділянок.
Також під час зустрічі йшлося про розбудову пунктів пропуску на кордонах Закарпатської області з європейськими країнами. Зважаючи на початок туристичного сезону, сьогодні на часі приведення до ладу тих КПП, через які буде проходити потік туристів як в Україну, так і українських громадян у країни Європи.

- Сьогодні дуже важливо працювати над тим, аби кордони України були захищені, на прикордонників покладені вкрай відповідальні завдання, - наголосив Валерій Лунченко. – Щодо модернізації пунктів пропуску, то ми максимально сприятимемо цьому процесу, тим паче, що маємо підтримку Прем’єр-міністра України, Уряду України. Вже цьогоріч розпочнеться реалізація проектів з модернізації контрольних пунктів пропуску, сюди входять Ужгород, Берегово, Дяково, Вилок. Уряд зацікавлений в тому, щоб проект був реалізований не «на папері», а були зроблені реальні кроки.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 02-04-2014 09:46