Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів) на 2015 рік

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування!

Обласна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних  програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області оголошує про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів) на 2015 рік.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та обласною, районними, міськими, селищними, сільськими радами (надалі – заявники) інвестиційні програми (проекти), які затверджені в установленому законодавством порядку.

Реалізація інвестиційних програм (проектів) у селах та селищах може здійснюватися без співфінансування з місцевих бюджетів.

Реєстрація інвестиційних програм (проектів) здійснюється  до 21 квітня 2014 року  щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів  з 900 до 1800 год.

Документи слід подавати на адресу:
пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88000, кімн. 415, 411.

Контактні телефони обласної конкурсної комісії: (0312) 61-29-38,  тел./факс: 3-53-03.

Ознайомитись із деталями конкурсного відбору можна, завантаживши документ за посиланням:

Конкурс з оцінки та  відбору інвестиційних програм (проектів)

Остання зміна сторінки: 09-04-2014 10:23