Щодо порядку та термінів отримання громадянами відомостей про відсутність або наявність судимості

_MG_6125(1)Керуючись ст. 19 Закону України “Про захист персональних даних” відомості про відсутність або наявність судимості громадянам на їх запит надаються безоплатно.

Прийом запитів громадян або їх законних представників (додаток 1) на отримання громадянами відомостей про відсутність  або наявність судимості (далі – Довідка) здійснюється за наявності паспортного документа або іншого документа, що посвідчує особу (для неповнолітніх свідоцтво про народження, тощо) заявника або представника, а у випадку звернення представника також письмового доручення на отримання Довідки.До запиту долучаються ксерокопії зазначених вище документів.

Подати письмовий запит необхідно до УІАЗ за адресою: м. Ужгород, вул. Ракоці, 13, прохідна УМВС, 1-й поверх, каб. №144 або до СІАЗ Рахівського РВ УМВС за адресою: м.Рахів, вул.Шевченка, 3, 1-й поверх, каб. №2 (біля чергової частини).

При собі необхідно мати оригінал та ксерокопію документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон тощо).

Прийом запитів громадян з цих питань в Рахівському РВ УМВС здійснюється щоденно, крім вихідних та святкових днів, згідно з графіком:

з 10 00 до 12 00

з 15 00 до 17 00

з 14 00 до 15 00 і з 17 00 до 18 00

з 9 00 до 11 00

П'ятниця
з 9 00 до 11 00

Відповідно до статті 16 Закону України „Про захист персональних даних” запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, проте якщо опрацювання не потребує додаткової перевірки – 10 діб, при цьому мета запиту громадянином не вказується, крім випадків, установлених законом, а саме для здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

Опрацювання електронного запиту та виготовлення Довідок забезпечується управлінням інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Закарпатській області. Довідки підписуються керівником УІАЗ, скріплюються печаткою та надсилаються до відповідного органу внутрішніх справ для подальшої видачі ініціатору запита.

При отриманні Довідок громадяни розписуються на бланку запиту.

З 07 квітня 2014 року у довідках про відсутність або наявність судимості обов’язково зазначається про їх безоплатність (Закон України „Про захист персональних даних”, стаття 19).

Термін дії відомостей не визначається органом, який їх видав, так як вони надаються станом на дату здійснення перевірки. Він може встановлюватися установою або іншим органом, який з урахуванням її змісту приймає рішення про призначення на певні посади, надання права займатися визначеними видами професійної діяльності або скористатися іншими правами.

Телефон для довідок : 2-52-02

Запит до Управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Закарпатській області на отримання відомостей про відсутність або наявність судимості

РВ УМВС України в Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 16-04-2014 11:10