Перший прийом здійснили в РДА

Голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька, 4 червня, провела свій перший особистий прийом громадян.

На прийом до керівника району звернулись 9 мешканців, якими було висловлено ряд питань. Зокрема, мешканець села Білин звернувся з приводу перенесення високовольтної лінії за межі населеного пункту. Житель міста Рахів, висловив прохання посприяти у виплаті «дитині війни» надбавки до пенсії згідно судового рішення.

Серед інших питань: виділення двотаврів для спорудження містка до дворогосподарства заявника, питання безперешкодного випасання овець на полонинах, про відсутність дитячого харчування для дітей хворих на фенілкетонурію, земельні спори, працевлаштування, продовження ведення догляду за інвалідом у зв’язку із психічним захворюванням, виплата матеріальної допомоги, а також поновлення порушених прав та інтересів під час проходження державної служби.

По кожному зверненню Ірина Бийлівна дала конкретні вказівки щодо вирішення порушених питань, а також роз’яснення щодо компетенції органів для вирішення тих чи інших питань.

Остання зміна сторінки: 04-06-2014 16:30