Понад 5 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Рахівщини у травні

1_byudzhet-podatki-300x198«За січень-травень 2014 року платники податків і зборів Рахівського району сплатили до місцевого бюджету понад 23 мільйони гривень, що на 62,6 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомляє начальник ДПІ у Рахівському районі Владислав Кич.

Найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – 16 мільйонів гривень. Від плати за землю надходження склали 1,2 мільйони гривень. Представники малого та середнього бізнесу спрямували до місцевої скарбниці 2,7 мільйони гривень єдиного податку на підприємницьку діяльність, що на 135,9 тис. гривень більше ніж торік.

«Наповнення місцевих бюджетів є одним із важливих завдань, що стоїть перед нами. Не дивлячись на непросту економічну ситуацію, бізнес сумлінно і своєчасно платить податки до бюджету. Це дуже важливо,  адже ці кошти в подальшому направляються на розвиток району та підтримку соціальних програм, - підкреслив Владислав Михайлович - Ми вдячні сумлінним платникам за плідну співпрацю».

Очільник податкової повідомив, що у рамках кампанії "Декларування 2014", яка тривала до 1 травня рахів’яни задекларували понад 1,5 мільйони гривень власних доходів. Всього подано 369 декларації, з них 271 - на податкову знижку. Додатково до бюджету надійде майже 186 тис.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів