Найважливіше - співпраця органів влади з громадами

4 червня голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька здійснила робочі поїздки до сіл Косівська Поляна та Ділове.

Супроводжували її в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Писар, головний лікар Рахівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Шишвак, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віктор Турок, начальник організаційного відділу апарату РДА Павло Олашин та головний редактор районної газети «Зоря Рахівщини» Михайло Юращук.

IMG_2388Під час свого візиту очільник району відвідала Косівськополянську сільську раду в якій зустрілася з активом села. Перш за все вона повідомила косівчан про те, що згідно перерозподілу коштів на ремонт комунальних доріг селу виділили 280 тисяч гривень, та подякувала за запрошення.

Мешканці села мали змогу висловити проблемні питання, серед яких: відсутність у сільської ради права власності на комунальні споруди та землі, відсутність генплану села, що унеможливлює приватизацію земельних ділянок для особистого житлового будівництва громадянами, оскільки згідно діючого генплану значна частина будинків знаходиться за межами населеного пункту. Наболілою проблемою є електропостачання. Обговорили з громадою питання купівлі споруди для переміщення сільської амбулаторії. Торкнулися і питань спорту, а саме: функціонування спортшколи та забезпечення участі медпрацівників у громадських спортивних заходах.

IMG_2393Перебуваючи у селі Ділове обговорили питання можливості фінансування поточного та капітального ремонту приміщення школи та можливу заміну дахового покриття сільського клубу присілку Хмелів.

Ще одним важливим питання села є будівництво спортзали в школі, яке на даний час вже розпочато.

Ірина Бийлівна наголосила на тому, що вирішення проблем громад можливе тільки за умови тісної співпраці всіх органів, установ, організацій з максимальним залученням самої громади.

За результатами поїздки голова адміністрації доручила керівникам відповідних структурних підрозділів здійснити заходи для вирішення проблем висловлених громадами сіл.

Остання зміна сторінки: 05-06-2014 11:38