Засідала робоча група з питань розроблення та впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію цін на продовольчому ринку

4060517355 червня 2014 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації А.А. Сербайла відбулося чергове засідання робочої групи з питань розроблення та впровадження першочергових заходів, спрямованих на стабілізацію цін на продовольчому ринку.
У нараді взяли участь члени робочої групи, а також начальник головного управління Держсанепідемслужби у Закарпатській області Маркович В.П. та в.о. начальника інспекції захисту прав споживачів у Закарпатській області Рижиков А.Г.
На засіданні обговорено питання виконання першочергових заходів, спрямованих на стабілізацію цін на продовольчому ринку області.
Члени робочої групи за результатами роботи зосередили увагу на питаннях, які виникли під час проведення обстежень закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування. Також, прийняли рішення щодо включення до складу робочої групи представників головного управління Держсанепідемслужби у Закарпатській області та інспекції захисту прав споживачів у Закарпатській області.
Підвів підсумки голова робочої групи, перший заступник голови обласної державної адміністрації А.А. Сербайло, який наголосив, що одним з найважливіших завдань залишається забезпечення стабільної цінової ситуації на продовольчому ринку, тому необхідно вжити вичерпних заходів щодо недопущення необґрунтованого зростання цін.
За результатами засідання дано конкретні доручення.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 06-06-2014 10:02