Захистимо мир і спокій рідного Закарпаття

62084На підставі Указу Президента України та директиви Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України в Закарпатській області сформовано батальйон територіальної оборони.

Основними завданнями батальйону територіальної оборони є:

• охорона та захист державного кордону;
  • забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, оперативного розгортання військ;
  • охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та незаконно утвореними антидержавними озброєними формуваннями;
  • підтримання правового режиму, в разі введення воєнного стану.

Ці завдання батальйон виконує спільно з:

- підрозділами і частинами Збройних Сил України,

- органами та підрозділами Служби безпеки України,

- внутрішніми військами Міністерства внутрішніх справ України,

- підрозділами і частинами державної прикордонної служби України, іншими військовими формуваннями, які утворені відповідно до законів України, а також органами внутрішніх справ, органами та установами кримінально-виконавчої системи, іншими правоохоронними органами.

Доукомплектування батальйону здійснюється в добровільному порядку призовниками та військовозобов'язаними, в тому числі тими хто не проходив військової служби: прапорщиками, сержантами та солдатами віком до 50 років, які за станом здоров'я, морально-психологічним станом, рівнем освіти відповідають існуючим вимогам і спроможні виконувати поставлені завдання.

Особовий склад, що зарахований до батальйону забезпечується грошовим, речовим, продовольчим, медичним та іншими видами забезпечення на рівні військовослужбовців військової служби за контрактом. На них розповсюджуються всі норми законів що стосуються військової сфери, в тому числі Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Грошове забезпечення вказаних категорій осіб складає:

для солдат, сержантів, старшин в межах 2400 - 3600 гривень;

Місце постійної дислокація батальйону - м. Мукачево.

Завдання особовий склад батальйону виконує виключно на території Закарпатської області.

На даний час в наявності близько 100 вакансій на посади сержантського та солдатського складу.

Закликаю всіх патріотично налаштованих громадян долучитися до священної справи - захисту миру і спокою рідного Закарпаття.

Для отримання більш детальної інформації про порядок оформлення документів та

набору до батальйону територіальної оборони звертатись до Рахівського районного військового комісаріату за адресою: м. Рахів, вул. Миру,88 та по телефону: 2-12-52. (067)107 68 06; (066)795 30 14; (063)981 33 72.

Рахівський районний військовий комісаріат

Остання зміна сторінки: 06-06-2014 17:15