Голова держадміністрації провела прийом громадян у Розтоках

10  червня відбувся черговий прийом громадян головою державної адміністрації Іриною Вербіцькою. Цього разу керівник району відвідала село Розтоки, де поспілкувалась із місцевими мешканцями, депутатами сільської ради та сільським головою Михайлом Костаном.

Серед питань, порушених під час прийому громадян, жителями Розтік була висловлена потреба в ремонті та забезпеченні новими меблями початкових та загальноосвітньої школи в селі. Проте найбільш болючою темою для села є мости, дороги та берегоукріплення. Саме про їх ремонт клопотали сільський голова і місцевий депутат. Та виконання відповідних робіт неможливе без відповідного документального оформлення, на підставі якого формується перелік об'єктів, які потребують відповідного фінансування.

На підставі поданих пропозицій для села Розтоки цьогоріч передбачено понад 90 тис. грн. для поточного ремонту частини доріг, з яких близько 62 тис. грн. передбачені якраз для ремонту дороги в урочищі Межиріки, по якому і звернулись мешканці села.

Також доволі гостро постало питання заміни зношених електричних опор високовольтної електролінії, яка проходить через населений пункт в урочищі Межиріки. В минулому році Рахівським РЕМ було проведено роботи із заміни відповідних опор, проте всі проблемні ділянки в населених пунктах, на жаль, охоплено не було.

Голова держадміністрації Ірина Вербіцька пообіцяла максимальну підтримку зі свого боку для вирішення порушених питань у межах своєї компетенції та надала відповідні вказівки для реагування відповідальним особам.

Остання зміна сторінки: 11-06-2014 10:21