Надходження ЄСВ на Рахівщині сягнули 48,7 млн. гривень

DPAemblЗа п'ять  місяці 2014 року Державною податковою інспекцією у Рахівському районі зібрано 48,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них 43.6 млн. грн. – сплачено юридичними особами, а 5.1 млн. грн. – фізичними.

Загалом у  Рахівському районі зареєстровано  майже 3 тис. (2965)платників єдиного соціального внеску, з них юридичних осіб – 416, фізичних –2549. Варто зазначити, що протягом травня 2014 року платники ЄСВ Рахівщини сплатили понад   10 млн. грн.

Станом на 1 червня 2014 року  укладено 37 договорів на добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, в тому числі 8 договорів –  з особами, яким не вистачало трудового стажу для призначення пенсій.

З початком адміністрування ЄСВ органами Міндоходів бізнес отримав спрощення процесу взяття на облік, адже тепер облікування платників податків та єдиного внеску здійснюється в одному органі за принципом єдності реєстраційних процедур. Крім того, для зручності платників Міністерством розроблено автоматичне щоквартальне нарахування сум єдиного внеску фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, а таких платників ЄСВ в  районі -1494.

Великої популярності серед платників ЄСВ набув сервіс електронного звітування.Так, у  червні звітність з ЄСВ подали 677 суб’єктів господарювання, з яких 97% (657 осіб) надіслали її засобами цифрового зв’язку.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів