Відзначили сумлінних працівників охорони здоров'я

12 червня, у залі нарад Рахівської районної лікарні відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, професійного свято робітників галузі охорони здоров'я України, яке відзначають щорічно у третю неділю червня.

У заходах прийняли участь голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька та в. п. голови районної ради Михайло Фірка.

IMG_2421Очільниця району у своїй промові наголосила, що для того, щоб вивести сферу охорони здоров'я Рахівщини на новий якісний рівень, необхідна доступна інфраструктура медичного обслуговування населення та стабільне і якісне медикаментозне забезпечення та побажала працівникам охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку то Божої благодаті.

Начальник відділу охорони здоров’я Павло Брехлічук у своєму виступі розповів про здобутки та проблеми медичної галузі району.

За традицією, працівників охорони здоров’я нагородили грамотами та матеріальними винагородами.

IMG_2446Грамотою Закарпатської обласної адміністрації за вагомий особистий внесок в сфері охорони здоров’я, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня медичного працівника нагородили: Сергія Губаля, Ганну Рощук, Володимира Симулика, Андрія Лендєл та Василину Кукушкіну.

Спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено: Тетяну Зварич, Миколу Желізняка, Святослава Дуласа, Марію Поп’юк та Марію Ковбаснюк.

Остання зміна сторінки: 13-06-2014 12:15