Художнику Карпат виповнилось 80

12 червня у великому залі засідань районної ради відкрили ювілейну виставку художника Карпат Івана Доробана, якому виповнилось 80 років.

Подію відвідало чимало шанувальників художнього мистецтва та безпосередньо автора полотен, який минулоріч презентував свою книгу «Художник Карпат».

IMG_2459Привітати Ювіляра прийшли голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька, в. п. заступника голови районної ради Михайло Фірка, мер міста Свидника Ян Голодняк, голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма, родина, друзі та прихильники його творчості.

- Завдяки таким художникам як Ви, про Рахівщину, як мальовничий куточок знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами, - сказала Ірина Вербіцька, - тож хочу щиро подякувати Вам за це.

Голова райдержадміністрації та в. п. районної ради вручили пану Доробану почесну грамоту та сувенірний подарунок.

IMG_2472Довідково. Іван Доробан народився 12 червня 1934 року у місті Рахів. Перша персональна виставка відбулася також у Рахові в 1956 році. Потім, всі роботи автора демонструвались в Ужгороді та столиці. У шістнадцятирічному віці Іван Доробан стає чемпіоном Закарпатської області з перегонів на лижах. Завдяки спорту, тренерській роботі (п’ятнадцять років він був тренером молодіжної збірної України), постійним поїздкам, відбулось багато виставок в Києві, Москві, Одесі та інших містах близького та далекого зарубіжжя.

Любов до природи – основна тема його творчості.

Остання зміна сторінки: 13-06-2014 17:09