Проаналізували виконання заходів весняного призову

Нарада при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій, за участю голів населених пунктів, розпочалася з виступу районного військового комісара Андрія Гомана. Він проаналізував виконання заходів весняного призову на строкову військову службу. Як зазначив виступаючий, жоден населений пункт не забезпечив у повному обсязі стовідсоткову явку призовників на комісію, з окремих – взагалі не з’явився жоден юнак.IMG_2407Першочергова причина, на думку райвійськома, пов’язана з незадовільною роботою інспекторів військово-облікових столів, яких необхідно або звільняти, або ж покращувати роботу. Адже, відповідальність за явку військовозобов’язаних, відповідно до закону, лежить і на відповідних органах місцевого самоврядування. У разі відхиляння від громадянського обов’язку, застосовуються заходи впливу. Щоправда, як повідомили окремі керівники територіальних громад, впливати інколи немає на кого, позаяк чимало призовників перебувають на заробітках поза межами області, країни.

Райвійськом також повідомив, що на контрактній основі триває доукомплектування батальйону територіальної оборони.

Прокурор району Віктор Кузан повідомив, що проведено перевірки роботи інспекторів ВОС трьох сільських рад, за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто чотирьох осіб.

Про літній випас худоби на полонинах та впорядкування полонинського господарства розповів начальник відділу агропромислового розвитку РДА Дмитро Ігнатюк. Після його виступу голови місцевих рад порушували питання ідентифікації худоби, передачі полонин у довгострокову оренду фермерським господарствам, фермерам, що дозволить вкладати кошти у будівництво доріг, розвиток інфраструктури полонин. Йшлося також про соціальні гарантії для літувальників.

Із новаціями в державній реєстрації речових прав на нерухоме майно присутніх ознайомив начальних реєстраційної служби райуправління юстиції Андрій Делятинчук, а директор райцентру зайнятості Ярослав Тулайдан розповів про організацію окремих видів громадських робіт.

Зоря Рахівщини

Остання зміна сторінки: 13-06-2014 14:22