Голова РДА відвідала Костилівку

24 червня очільниця району Ірина Вербіцька здійснила робочий візит до села Костилівка.

Участь у робочій поїздці також взяли в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Писар, головний лікар Рахівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Шишвак, в. о. начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Галина Долженко, начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета, начальник організаційного відділу апарату РДА Павло Олашин.

IMG_2526Зустріч голови РДА з активом села відбулася у приміщення лісництва. Перш за все голова Костилівської сільської ради коротко розповіла про населений пункт та його проблеми. Костилівка є наймалоземельнішим селом в Україні.

Мешканці Костилівки мали змогу висловити проблемні питання, які їх турбують та потребують негайного вирішення, серед яких: фінансування поточного та капітального ремонту фасаду школи, закінчення будівництва початкової школи в присілку Вільховатий, відсутність на території села аптеки, харчування дітей молодших класів, та ін..

Ірина Бийлівна розповіла присутнім, про те, що в порівнянні з попередніми роками, коли в день на район виділяли 50 тисяч гривень, на даний час, в такій складній ситуації, в якій перебуває країна, в день виділяється тільки 5 тисяч. Наголосила на тому, що вирішення проблем громад можливе тільки за умови тісної співпраці активу села, сільської ради з органом виконавчої влади, та по мірі можливості вона як голова райдержадміністрації буде сприяти вирішення всіх проблем, але на це потрібен час.

За результатами поїздки голова адміністрації доручила керівникам відповідних структурних підрозділів здійснити заходи для вирішення проблем висловлених громадою села.

Остання зміна сторінки: 25-06-2014 15:50