Виконавчою службою здійснюються примусові стягнення на користь державного бюджету

dozvilniНещодавно при голові Рахівської РДА Ірині Вербіцькій провели спільну нараду відділу ДВС Рахівського РУЮ, управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі та ДПІ у Рахівському районі щодо стягнення на користь державного та місцевого бюджету.

З-поміж усіх питань присутніми було виділено питання щодо роботи з боржниками на користь ПФУ, борг якому станом на 01 червня перевищує 745 тис. грн. Також обговорили стан виконання виконавчих документів на користь ДПІ, заборгованість становить 717 тис. грн.

- Одним з першочергових завдань державної виконавчої служби є посилення роботи з боржниками. До них застосовуються і в подальшому будуть застосовуватись всі передбачені законодавством засоби впливу, а саме: виїзд до боржників за місцем ведення підприємницької діяльності, оголошення в розшук транспортних засобів та їх арешт, реалізація їх на аукціоні, обмеження виїзду за кордон та ін., - сказав начальник відділу ДВС Дмитро Тулайдан.

За результатами наради було домовлено розробити і затвердити спільні заходи щодо забезпечення ефективної взаємодії органів Державної виконавчої служби, Пенсійного фонду та Державної податкової служби у Рахівському районі на друге півріччя 2014 рік.

Довідка про стан виконання виконавчих документів на користь державного бюджету

Відділ ДВС Рахівського районного управління юстиції

Остання зміна сторінки: 26-06-2014 11:38