Платники Рахівщини обирають електронне звітування

podatku1Постійно зростає кількість платників податків, які переходять до звітування через мережу Інтернет. Інтернет-звітування – це можливість подання звітності цілодобово безпосередньо з робочого місця чи з будь-якої точки України, надійний захист звітів від несанкціонованого доступу, цілодобова технічна та інформаційна підтримка, сумісність з усіма бухгалтерськими програмними продуктами. А головне – це заощадження часу.

Лише у травні  до  Акредитованого центру сертифікації ключів звернулися 130 платників Рахівщини. Оцінивши перевагу сервісу, до Державної податкової інспекції Рахівського району на сьогодні в електронному вигляді звіти подають 70% платників податку на прибуток, 85% єдинщиків - юридичних осіб та 100% платників ПДВ.
Нагадаємо, що для користування цією послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.
Отримати ключі електронно-цифрового підпису рахівчани можуть у найближчому Акредитованому Центрі сертифікації ключів у м.Тячеві з понеділка по четвер з 9.00до 20.00 та у п’ятницю з 9.00 до 18.45.

Також звертаємо увагу на те, що з 16.06.2014  у  зв’язку з внесенням змін до окремих  нормативно-правових актів оновлено форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД Міндоходів. Знайти нові форми можна  зайшовши на сайт АЦСК ІДД Міндоходів за адресою acskidd.gov.ua/news".

ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 26-06-2014 16:32