Валерій Лунченко: Вдалося зібрати 1 млн. 66 тис. грн. та 181 бронежилет для допомоги особовому складу Закарпатського батальйону територіальної оборони

dsc_8468Про це керівник краю заявив у четвер, 26 червня, під час засідання сесії обласної ради:
- Півроку тому багато хто боровся, щоб у країні відбулися зміни, але ніхто не знав і не здогадувався якою ціною вони даватимуться – ціною людських жертв.
Напрямок змін обрала наша держава, громадяни, наше керівництво і ми будемо йти цим шляхом й надалі.
Щодо Закарпатського батальйону територіальної оборони, маємо багато проблем: забезпечення побутових умов для проживання, екіпірування. Ми звернулись до добровольців, спонсорів, меценатів, щоб забезпечити особовий склад усім необхідним. Багато хто відгукнувся. Також звернулись до голів РДА з проханням підтримати армію. Звітую: станом на сьогодні зібрали 1 млн. 66 тис. грн. та 181 бронежилет. Створимо комісію для розподілу коштів, закупки оснащення, можливо, частину буде виділено на першочергові кроки для покращення умов проживання батальйону.
На сьогодні наказу про відправлення когось з батальйону на Схід нема. З наступного тижня особовий склад батальйону територіальної оборони буде залучено для захисту стратегічних об’єктів області.
Раніше ми з військовим комісаром Іваном Васильцюном звернулись до тодішнього в. о. Президента України Олександра Турчинова, Секретаря РНБО України Андрія Парубія та в.о. Міністра оборони України з проханням відтермінувати призив з Закарпатської області. У результаті 2200 хлопців, які мали у травні їхати на схід, не відправлено.

Прес – центр ОДА

Остання зміна сторінки: 26-06-2014 17:19