«Спрощенці» Рахівщини сплатили близько 3 млн. грн. єдиного податку

190816Так, за січень-червень 2014 року фізичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування, перерахували до скарбниці понад 2 343 тис.грн. податку. Юридичні особи - сплатили понад 618 тис.грн. єдиного податку.

Цього року «єдинщики» Рахівщини сплатили єдиного податку майже на 393 тис. грн. більше ніж у аналогічному періоді минулого року.
Позитивна динаміка надходжень єдиного податку характерна як для приватних підприємців, так і для юридичних осіб. Приріст надходжень по єдиному податку в порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 17.4 % з юридичних осіб та 14.9 %  - з фізичних осіб.
Надходження єдиного податку на підприємницьку діяльність є одним з дохідних джерел спеціального фонду бюджету. Платники району розуміють, що для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад важливо своєчасно сплачувати податки.
Зростання надходжень єдиного податку, відбувається і за рахунок розширення можливостей підприємців і спрощення переходу з однієї системи сплати податків на іншу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік.
Достатньо подати документи державному реєстратору. Відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна». Нововведення дозволяють суттєво скоротити документообіг і час бізнесменів. До того ж, скасовано і паперове свідоцтво платника єдиного податку. Натомість за бажанням можна безкоштовно отримати витяг про реєстрацію з відповідного реєстру.

Начальник ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 27-06-2014 13:01