Дорога молодь Рахівщини!

33_akvaОт і прийшло свято юності, енергії та оптимізму! Молодість — це пора почуттів та яскравих емоцій. Це час любові, віри у власну винятковість і спраги до перебудови світу.

Так було і буде завжди, бо молодість вважає, ніби світ починається з неї. І не потрібно руйнувати це відчуття, оскільки саме в ньому закладена основа для великих звершень.

Від імені райдержадміністрації і районної ради сердечно вітаємо зі святом усіх тих, хто молодий не лише літами, а й душею! Тому що молодість – це не вік, а стан душі.

Бажаємо вам ніколи не втрачати молодечого запалу, бути відкритими для нових ідей, людей, вражень і починань! Бажаємо вам впевнено йти по житті, вірити в свою неповторність. Залишайтесь завжди молодими!

І пам’ятайте — ми віримо у ваші сили!

З повагою,

Голова Рахівської районної державної адміністрації          Ірина Вербіцька