На допомогу закарпатським військовим

Джерело, що оприлюднило критику:

Інтернет-видання «Рахів-ін»

25 червня 2014 р.

Голова Рахівської РДА зібрала з бюджетників району 50 000 тисяч готівкою?

Короткий зміст публікації:

Усе начебто заради благої мети - на допомогу закарпатським військовим. Утім, як розповідають самі рахів'яни, гроші збиралися як то кажуть кешом, тобто не на рахунок, а прямо в руки, при чому добровільно-примусово. За 2 тижні такими методами Ірині Ківер вдалося зібрати 50 000 гривень, розповів обізнаний співрозмовник. Ці гроші голова РДА має передати прямо у руки голові Закарпатської ОДА. Чи дійдуть кошти і скільки саме до військових - питання відкрите.

Нещодавно на сайті інтернет-видання ,,Рахів-ін” з’явилася публікація без вказання автора про те, що нібито голова Рахівської райдержадміністрації Ірина Вербіцька (Ківер) збирає кошти з бюджетників для фінансування потреб військових.

Повідомляємо, що до райдержадміністрації надійшло звернення військового комісаріату про необхідність забезпечення військових територіальної оборони різним інвентарем для можливості якісного проходження військової служби.

На жаль, миттєво проблеми вирішуються тільки у казках. На даний час, це питання на стадії опрацювання. Шукаються шляхи вирішення. Тож припускаємо, що публікація в Інтернет-виданні ,,Рахів-ін” могла бути спричинена вказаними подіями.

Щодо ,,збирання” коштів посадовими особами райдержадміністрації, інформуємо, що жодних коштів ніхто з працівників чи керівництва РДА не збирав.

Тож, в разі наявності таких фактів, просимо звертатися до правоохоронних органів та органів прокуратури.

Остання зміна сторінки: 30-06-2014 15:15